loader

Trwa konkurs płatności mobilnych w Credit Agricole

IPhone’y, smartwatche Garmin oraz karty podarunkowe Allegro – takie nagrody mogą wygrać klienci Credit Agricole, którzy posiadają lub zakupią kartę debetową bądź kredytową. Wystarczy, że wezmą udział w konkursie promującym płatności mobilne.

Do końca grudnia trwa konkurs promujący płatności mobilne, w którym klienci mogą wygrać iPhone’y, smartwatche Garmin oraz karty podarunkowe Allegro. Jest to już 4. edycja konkursu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów Credit Agricole.

Aby wciąć udział w konkursie, klienci muszą wypełnić formularz konkursowy, wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: jak za pomocą płatności zbliżeniowych – telefonem lub zegarkiem, możesz umilić swój jesienny dzień?

Kolejność wykonywania poszczególnych czynności nie ma znaczenia – ważne, by zarejestrować się i wykonać transakcję podczas trwania konkursu. Konkurs skierowany jest do obecnych i nowych klientów Credit Agricole, którzy posiadają lub zakupią kartę debetową bądź kredytową.

W tej edycji konkursu Credit Agricole przygotował wiele atrakcyjnych nagród:10x iPhone 14 Pro, 50x Garmin Venu 2 Plus, 200x Karta podarunkowa Allegro o wartości 200 zł.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2024 r.

Formularz konkursowy dostępny TUTAJ.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze