loader

Polskie produkty mleczne dla wszystkich

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Związek Rewizyjny jest organizatorem kampanii: „Polskie produkty mleczne dla wszystkich”. Jej celem jest podbicie serc szerokiej grupy Polaków od dzieci po seniorów. W ramach kampanii od lipca do grudnia 2022 roku pojawi się sporo mlecznych inspiracji w telewizji i internecie.

W ramach kampanii widzowie „Pytania na Śniadanie” w TVP2 zobaczą mleczne inspiracje na śniadanie, obiad i kolację. Pokażemy mleczne dania modnie podane z dawką informacji jak produkty mleczne wpływają na nasze zdrowie. Wszystkie propozycje „kuchni PnŚ” będą proste do przygotowania we własnym domu.

 

Kampania „Polskie produkty mleczne dla wszystkich” w Pytaniu na Śniadanie w TVP2:

27.07. – Produkty mleczne – doskonałe nawodnienie w lato

10.08. – Produkty mleczne – dla aktywnych fizycznie

31.08. – Produkty mleczne – dla seniorów

21.09. – Produkty mleczne – dla kobiet w ciąży

05.10. – Produkty mleczne – dla przedszkolaków

26.10. – Produkty mleczne – w szkole i pracy

23.11. – Produkty mleczne – doskonałe na śniadania i jesienną pogodę

01.12. – Produkty mleczne – z przyjaciółmi i na spotkania przedświąteczne

07.12. – Produkty mleczne – dla całej rodziny na święta

Dla wielbicieli tradycyjnych dań organizatorzy Kampanii przygotowali serię programów „Nasze najpyszniejsze” w TVP3. Będzie pysznie i pięknie, bo gośćmi Kuby Steuermarka będą najpiękniejsze Polki – laureatki i finalistki konkursu Miss Polonia. Wspólnie będą kulinarnie podróżować po różnych regionach Polski i przypominać tradycyjne przepisy dań, w których rządzi mleko i jego przetwory.

1 2

O autorze