loader

Promocja kart kredytowych w Credit Agricole

Credit Agricole rusza z największą akcją promocyjną kart kredytowych w tym roku. Klienci, którzy wybiorą w banku kartę Mastercard, nie zapłacą za nią nawet przez trzy lata. Dodatkowo mogą zdobyć kartę podarunkową na zakupy na Allegro.

 

Wyjątkowa oferta została przygotowana wspólnie przez Credit Agricole i Mastercard. W ramach promocji klienci banku mogą aż przez trzy lata nie płacić za korzystanie z karty kredytowej. Wystarczy, że są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie w Credit Agricole i kupią kartę Mastercard/Visa Silver z limitem min. 4000 zł bądź Mastercard/Visa Gold z limitem min. 5000 zł. Karta Silver zwalnia klienta z opłaty miesięcznej przez 36 miesięcy. W przypadku karty Gold w pierwszym roku klient nie płaci za jej wydanie, a w następnych 24 miesiącach jest zwolniony z opłaty rocznej.

 

Klienci, którzy wybiorą kartę Mastercard mogą dodatkowo zdobyć kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł za wykonanie trzech transakcji bezgotówkowych w ciągu 30 dni od zakupu. Karta podarunkowa będzie do odbioru w aplikacji CA24 Mobile – pełnej korzyści w Klubie korzyści. Bank wyśle do klienta wiadomość SMS z instrukcją, jak odebrać nagrodę.

 

Obie promocje skierowane są do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole. Każdą kartę Silver i Gold bank wysyła priorytetowo i skraca czas dostawy.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze