loader

Sukcesy i nowe wyzwania. Podsumowanie 2022 r. i plany na 2023 rok

W spotkaniu zorganizowanym przez redakcję Capital24.tv udział wzięli:

Beata Drzazga, założycielka i prezes BetaMed SA, właścicielka wielu firm w tym Drzazga Clinic i Dono da Scheggia w Polsce, BetaNest Electronics i BetaInvest  LLC w Miami, wizjoner,  doradca biznesowy i życiowy, dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej, a także Robert Szyman, dyrektor generalny, Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz  Agata Matyj, Communication Project Leader, FORVIA.

Uczestnicy opowiadali o tym co najważniejsze w 2022 dla Państwa firmy, co udało się zrealizować, a co przesunęło się na 2023, jakie mają plany na ten rok i co będzie największym wyzwaniem?

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze