loader

Płać mobilnie i wygraj smartwatcha w konkursie Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z konkursem „Płać mobilnie, to się opłaca”. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać smartwacha Fitbit Versa 2 o wartości 500 zł.

W Credit Agricole trwa konkurs „Płać mobilnie, to się opłaca”. Mogą brać w nim udział klienci, którzy korzystają z kart debetowych lub kredytowych banku. Do wygrania jest aż 200 smartwatchy Fitbit Versa 2, każdy o wartości 500 zł.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz konkursowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak zachęcisz znajomych do płatności smartwatchem?” oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną. Transakcja mobilna to płatność telefonem lub zegarkiem za zakupy stacjonarne, internetowe lub w aplikacjach mobilnych, przy użyciu: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.

Kolejność wykonania poszczególnych czynności nie ma znaczenia – ważne, by zarejestrować się i wykonać transakcję podczas trwania konkursu. Konkurs trwa do 30 kwietnia.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze