loader

Nadzwyczajny Szczyt Dziewiątki Bukaresztańskiej NATO

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie gospodarzem Nadzwyczajnego Szczytu Dziewiątki Bukaresztańskiej NATO, który odbędzie się dziś w Warszawie.

Otwarcie Szczytu przez Prezydenta RP zaplanowane jest na godz. 14.00.

Natomiast ok. godz. 15.00 przewidziany jest wspólny udział on–line Prezydentów Państw B9 oraz Przewodniczącej Komisji Europejskiej w Szczycie Sojuszu Północnoatlantyckiego.

 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze