loader

Na ferie zimowe z nowym kontem GO! w Credit Agricole

 Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć finanse nastolatka podczas zimowego wyjazdu? Załóż mu Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole. Najmłodsi klienci mogą dostać 100 zł premii za otwarcie konta i kartę z wybranym wizerunkiem za darmo.

 

Ruszyły ferie zimowe – jeśli planujesz wyjazd swojego dziecka, pomyśl o założeniu mu konta w banku. To bezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy niż portfel – szczególnie podczas zjazdów ze stoku. Dodatkowo takie rozwiązanie to dla młodego człowieka symbol dorosłości i możliwość uczenia się gospodarowania pieniędzmi na wczesnym etapie, a dla rodzica gwarancja bezpieczeństwa.

– Konto i karta to prawdziwa wygoda zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Jeżeli nasze dziecko będzie pilnie potrzebowało dodatkowej gotówki na wyjeździe, możemy mu ją przelać w kilka sekund. Na karcie można też ustawić odpowiednie limity, tak by dziecko mogło wydać dziennie tylko określoną przez nas kwotę – podkreśla Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Dla najmłodszych klientów bank przygotował ofertę „100 zł KieszonkoweGO”. Dzięki niej osoby w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO! mogą otrzymać premię – kieszonkowe o łącznej wartości 100 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. Wystarczy do 31 marca założyć Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą debetową. Następnie w każdym z pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę i zalogować się do CA24 Mobile lub CA24 eBanku co najmniej 1 raz. Cząstkowa premia, czyli 20 zł, zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! do końca miesiąca następującego po tym, w którym został spełniony warunek aktywności. Konto dla Ciebie GO! można otworzyć dziecku w dowolnej placówce banku Credit Agricole.

Posiadacze konta mają dostęp do najnowszej aplikacji CA24 Mobile. Mogą także korzystać z płatności: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są bezpłatne. Można też bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Poza ofertą dla młodych, bank przygotował też specjalną ofertę dla rodziców. Zachęca do otwarcia swojego flagowego Konta dla Ciebie. Nowi klienci, którzy otworzą Konto dla Ciebie, zapewnią wpływ na konto w wysokości 300 zł i wykonają określoną liczbę transakcji kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM, mogą otrzymać od banku nawet 555 zł.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze