loader

Prezydent RP: Najważniejsze jest, by teraz stać przy Ukrainie

Grupa osób siedzących przy stole na konferencji na Ukrainie.

Najważniejsze jest, by teraz stać przy Ukrainie. Każdy z nas realizuje swoje zadania w przestrzeni międzynarodowej – podkreślił Prezydent Andrzej Duda po dzisiejszej naradzie z przedstawicielami rządu i służb w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. 

W związku z obecnym rozwojem wydarzeń Prezydent Andrzej Duda zwołał w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego naradę z udziałem Premiera, ministrów oraz szefów służb.

– Najbliższe dni będą pełne najróżniejszych konsultacji w różnych formatach. Musimy działać i uczynić wszystko, aby zatrzymać inwazję na Ukrainę. Musimy także rozmawiać o kwestiach naszego bezpieczeństwa – mówił później Prezydent na wspólnej konferencji prasowej z Premierem Matuszem Morawieckim; Wicepremierem, Przewodniczącym Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych Jarosławem Kaczyńskim oraz szefem Ministerstwa Obrony Narodowej Mariuszem Błaszczakiem i MSWiA Mariuszem Kamińskim.

źródło: prezydent.pl

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze