loader

Świąteczne okazje w Klubie korzyści Credit Agricole

Credit Agricole ruszył ze świąteczną kampanią w Klubie korzyści. Klienci znajdą tam specjalne zniżki i rabaty na oferty partnerów banku. Aby z nich skorzystać, wystarczy mieć konto lub kartę kredytową Credit Agricole.

 

Klienci Credit Agricole mogą korzystać z rabatów w Klubie korzyści przez cały rok. Obejmuje on zniżki na produkty i usługi rozpoznawalnych marek, a także na codzienne zakupy u partnerów lokalnych – w blisko 10 000 miejsc w całej Polsce. Z okazji świąt pojawią się klubie specjalne oferty. Klienci znajdą je w aplikacji CA24 Mobile.

 

– Grudzień to czas, w którym przygotowujemy się do świąt – myślimy o tym, co położyć na świąteczny stół i jakimi prezentami obdarować bliskich. To zwykle nadprogramowe wydatki. Dlatego zaproponowaliśmy w Klubie korzyści jeszcze większe rabaty i dodatkowo specjalną promocję dnia – mówi Aldona Pojda-Niedźwiedź, manager zespołu partnerstw strategicznych w banku Credit Agricole.

 

Żeby korzystać z ofert w Klubie Korzyści, wystarczy mieć aplikację mobilną banku i pobrać kod promocyjny. Za zakupy należy zapłacić kartą debetową lub kredytową Credit Agricole lub BLIKIEM. Promocję dnia można odkryć klikając w ikonę renifera. Oferty partnerów są limitowane i dostępne do 24 grudnia. 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze