loader

Credit Agricole podwyższa oprocentowanie lokat do rekordowego poziomu

Tego jeszcze nie było. Credit Agricole, jako pierwszy bank na rynku, podwyższa oprocentowanie lokat, które klienci mogą założyć w aplikacji mobilnej, do rekordowego poziomu 10 procent. Rośnie również oprocentowanie lokat na nowe pieniądze w banku – do 8 procent.

 

Od 21 grudnia klienci, którzy otworzą konto w banku Credit Agricole, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty lokaty mobilnej na dobry początek. Bank przygotował 180-dniową lokatę z oprocentowaniem aż 10 procent w skali roku. Maksymalna wysokość lokaty to 50 tys. zł. Klient może założyć jedną taką lokatę w ramach konta, w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni po otwarciu rachunku osobistego.

 

Dodatkowo każda osoba, która otworzy Konto dla Ciebie i spełni warunki opisane w regulaminie promocji, może otrzymać od banku nawet do 555 zł premii. Szczegóły promocji opisane są na stronie banku. Konto otworzyć można w dowolnej placówce banku lub bez wychodzenia z domu, korzystając z biometrii, w aplikacji CA24 Mobile.

 

Słuchamy naszych klientów i wiemy, że zależy im, żeby dobrze ulokować pieniądze w obecnych czasach. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i podnosimy oprocentowanie naszych lokat – mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager zespołu produktów oszczędnościowych.

 

Credit Agricole zmienia również ofertę lokat na nowe pieniądze, z której mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont w tym banku. Oprocentowanie lokaty 90-dniowej rośnie z 6 do 7 procent, a lokaty 180-dniowej z 6 do 8 procent w skali roku. Maksymalnie klienci mogą ulokować 200 tys. zł w każdym ze wspomnianych terminów lokat. Z oferty można skorzystać w placówkach i telefonicznie na CA24 Infolinia. Bank określa nowe pieniądze biorąc pod uwagę kwotę na koncie klienta z 31 października 2022. 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze