loader

Płać moblinie i wygrywaj w konkursie Credit Agricole

W Credit Agricole trwa konkurs płatności mobilnych. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać m.in. iPhone’y i smartwatche Garmin i Fitbit.

 

Credit Agricole zaprasza do udziału w konkursie płatności mobilnych. Mogą brać w nim udział klienci, którzy korzystają z kart debetowych oraz kredytowych banku. Do wygrania jest wiele nagród: 10 iPhone’ów 13 Pro Max, 10 smartwatchy Garmin Venu 2 Plus, 20 smartwatchy Fitbit Versa 2, 10 zegarków Swatch Blackback Pay!, 10 opasek Xiaomi Smart Band Mi 6 NFC oraz 250 bonów podarunkowych do salonów Empik, każdy o wartości 200 zł.

– Chcemy zachęcać naszych klientów do korzystania z możliwości, jakie dają im płatności mobilne i docenić za korzystanie z tego rozwiązania. Przygotowaliśmy aż 310 atrakcyjnych nagród – mówi Mateusz Dziuba, dyrektor biura kart kredytowych i płatności alternatywnych.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz konkursowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak wyobrażasz sobie płatności mobilne za 10 lat?” oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną. Transakcja mobilna to płatność telefonem lub zegarkiem za zakupy stacjonarne, internetowe lub w aplikacjach mobilnych, przy użyciu: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay lub SwatchPAY!

Kolejność wykonania poszczególnych czynności nie ma znaczenia – ważne, by zarejestrować się i wykonać transakcję podczas trwania konkursu. Konkurs trwa do 30 listopada. Formularz konkursowy jest dostępny TUTAJ. Komisja konkursowa oceni hasła i wyłoni laureatów do 5 stycznia.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze