loader

Systemy usprawniające pracę działów HR – co pomaga?

Na podstawie doświadczeń naszych klientów, korzystających z rozwiązań firmy Vectio, możemy zaobserwować bardzo duże zainteresowanie modułami aktywnie wspierającymi pracę działów HR – powiedział w rozmowie z capital24tv.pl Stefan Karmaza, prezes zarządu VECTIO. W oparciu o Vectio Business Platform można podzielić dostępne moduły na trzy obszary:

 

  • Z jednej strony rozwiązania wspierające procesy związane z pracą HR Business Partnerów, czyli takie procesy jak – On boarding, Off boarding pracownika, automatyzacja i digitalizacja procesu zbierania danych od momentu deklaracji nawiązania współpracy pomiędzy firmą i przyszłym pracownikiem, jak i  jego pierwsze dni, kiedy przychodzi do nowej pracy. W tym przypadku mówimy o elektronicznych formularzach automatyzujących obsługę danych osobowych kandydata, obsługa benefitów, ubezpieczeń etc.
  • Z drugiej strony mamy wdrożone procesy i funkcjonalności wspierające Dział Kadr, czyli bliżej twardego HR. W tym przypadku mówimy o całkowitym wyeliminowaniu papierów, czyli mamy do czynienia m.in. z elektronicznymi teczkami osobowymi.
  • Z trzeciej strony nasi klienci korzystając z gotowych modułów, które zwiększają motywację pracowników, dają im poczucie realnego wpływu na rozwój oraz kierunek, w którym podąża firma. W tym przypadku mówimy o modułach Vectio Business Platform, które obsługują takie procesy jak Ciągłe Doskonalenie, czy coraz popularniejsze podejście KAIZEN w ramach Lean Management and Manufactoring.
author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze