loader

Credit Agricole i pashaBiceps na IEM EXPO w Katowicach

Credit Agricole wspólnie z pashąBicepsem zapraszają na IEM EXPO w Katowicach. W strefie banku będzie można zagrać w turniejach CS:GO i wygrać atrakcyjne nagrody, a także porozmawiać o specjalnej ofercie konta osobistego z bonusami dla graczy.

 

IEM EXPO 2023 już w ten weekend przyciągnie tysiące fanów gier i technologii do Katowic. Dla pasjonatów esportu dostępne będzie ponad 8 tys. m2 przestrzeni targowej wypełnionej aktywnościami, nowościami technologicznymi i gamingowymi, rywalizacją i innymi atrakcjami. Expo jest wydarzeniem towarzyszącym Intel Extreme Masters Katowice 2023, największemu turniejowi esportowemu w Polsce.

 

Credit Agricole przygotował specjalną strefę ze stanowiskami do gry oraz trenażerami rowerowymi. Już w tę sobotę i w niedzielę uczestnicy eventu będą mogli spotkać Jarosława pashęBicepsa Jarząbkowskiego, zagrać z nim w CS:GO lub pościgać się na rowerach. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród, które będzie można wygrać w turniejach w CS:GO oraz firmowych gadżetów.

 

– Środowisko gamingu i esportu jest nam bliskie i aktywnie działamy w nim już od kilku lat. Udział w takiej imprezie, jaką jest IEM EXPO, to doskonała okazja do poznania wielu fantastycznych ludzi, zafascynowanych tym światem. Chcemy im pokazać naszą specjalną ofertę, która łączy wirtualny świat gier z bankowością w świecie realnym – mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

 

Na miejscu będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty „Konta dla graczy z bonusami”. W promocji klienci mogą zdobyć bankowe gadżety, m.in. limitowaną koszulkę turniejową z podpisem pashyBicepsa. Z myślą o fanach e-sportu, Credit Agricole wprowadził też trzy nowe wizerunki kart do konta z podpisem pashyBicepsa. Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy założyć jeden z czterech pakietów Konta dla Ciebie, wyrazić zgody opisane w regulaminie i zamówić do konta kartę Mastercard. Dodatkowo, jeśli klient wykona co najmniej pięć transakcji kartą w każdym miesiącu oraz w ciągu pół roku minimum raz w miesiącu zaloguje się do serwisu internetowego CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile, za każdy miesiąc aktywności otrzyma 20 zł do platformy STEAM.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze