loader

Credit Agricole otwiera placówkę bezgotówkową w Lęborku

Bank Credit Agricole otwiera swoją placówkę przy ul. Staromiejskiej 29 w Lęborku. Placówka dostosowana jest do obsługi bezgotówkowej, dzięki czemu doradcy będą mieli więcej czasu na rozmowę z klientem i przygotowanie dla niego najlepszej oferty.

 

Bezgotówkowa placówka banku mieści się przy ul. Staromiejskiej 29 w Lęborku. Klienci mogą w niej samodzielnie wpłacić i wypłacić gotówkę w strefie samoobsługowej – we wpłatomatach i bankomatach. Z kolei pracownicy oddziału mają więcej czasu na załatwianie bardziej skomplikowanych spraw klientów i przygotowywanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty. Będą też uczyć klientów bezpiecznego korzystania z narzędzi bankowości elektronicznej i mobilnej.

 

Jesteśmy nowoczesnym bankiem skupionym na ludziach i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Jeśli więc widzimy, że ktoś nie czuje się komfortowo korzystając z e-banku lub z aplikacji mobilnej, to chętnie pomagamy i krok po kroku wyjaśniamy jak działają te narzędzia. Klienci naprawdę to doceniają – wyjaśnia Tomasz Bobrucki, dyrektor oddziału Credit Agricole w Lęborku.

 

Kanały zdalne cieszą się dużą popularnością wśród klientów banków. Z danych branżowego dziennika „Puls Biznesu” wynika, że na koniec marca 2022 r. z bankowości elektronicznej aktywnie korzystało aż 23,3 mln użytkowników. Niemniej praktyka pokazuje, że wiele osób boi się wykonywać bardziej skomplikowane operacje w bankowości internetowej lub mobilnej, z obawy przed popełnieniem błędu, albo z powodu braku zaufania do bezpieczeństwa operacji wykonywanych samodzielnie. Dlatego, w bezgotówkowym oddziale Credit Agricole, doradcy zostali wyposażeni w tablety, na których pokażą klientom funkcje serwisów i wyjaśnią krok po kroku, jak wykonywać poszczególne operacje. 

 

Placówka bezgotówkowa w Lęborku jest dostosowana do potrzeb klientów. Kluczowym elementem wystroju są wygodne fotele przy stanowiskach obsługi i zamykane, szklane boksy do dłuższych rozmów, które zapewniają klientom prywatność. Jest też przestronna poczekalnia oraz ekspres do kawy dla klientów.

 

Warto dodać, że aktualnie klienci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty lokaty mobilnej na dobry początek. Bank przygotował 270-dniową lokatę z oprocentowaniem aż 8%. Maksymalna lokata to 75 tys. zł. Można ją założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni po otwarciu konta osobistego. Dla nowych i obecnych klientów bank proponuje również specjalne oprocentowanie dla 90-dniowej lokaty, którą można założyć w Pakiecie Zyskowny Duet. W zależności od podziału pieniędzy przekazanych na ten produkt oprocentowanie lokaty wyniesie: 8% (przy podziale 50% lokata terminowa i 50% fundusz inwestycyjny) lub 6,5% (przy podziale 70% lokata terminowa i 30% fundusz inwestycyjny).

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze