loader

Beata Drzazga: Sukces, ambicja, wiedza

Czego się nie dotknie zamienia w złoto. Tak można określić Beatę Drzazgę, która znalazła się na tegorocznej liście Forbes Women. 

Już nie tylko angażuje się w rozwój swoich wielu firm, ale także wspiera innych jako doradca biznesowy i życiowy. Co więcej dzieli się swoją wiedzą także ze studentami, jako wykładowca i dziekan Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej.

W rozmowie z Capital24.tv Beata Drzazga podkreśliła, że biznes bardzo się zmienił przez ostatnie 20 lat i coraz więcej kobiet jest aktywnych zawodowo i podejmują się zarządzania firmami, Radzi:  „Absolutnie słuchajcie siebie i realizujcie się, nie bójcie się działać”. I nie tylko dotyczy to kobiet, ale i młodych ludzi, których warto wspierać w ich dążeniach.

Ważne, by ten wybór ścieżki kariery był jak najbardziej świadomy. Tajemnicą jej sukcesu jest świetna organizacja i gotowość do aktywnego funkcjonowania.

 

Beata Drzazga, doceniana i wielokrotnie nagradzana założycielka i prezes BetaMed SA, właścicielka wielu firm w tym Drzazga Clinic i Dono da Scheggia w Polsce, BetaNest Electronics i BetaInvest LLC w Miami, wizjoner, doradca biznesowy i życiowy, przedsiębiorca, dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej.

 

Rozmowę zobaczysz w wideo Capital24.tv

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze