loader

Debata Capital24.tv: Czy firmy są gotowe sprostać nowym wyzwaniom? Jakie podejmą działania i jakie projekty zamierzają zrealizować?

Grupa osób zaangażowanych w działania firmy i pokonujących wyzwania, siedząc na niebieskim krześle przed kamerą.

W debacie Capital24tv udział wzięli: Beata Drzazga, doradca biznesowy i życiowy, przedsiębiorca wielu firm, założycielka i prezes BetaMed SA, Olga Rawa-Siarkowska, psycholog organizacji, wykładowca Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz Robert Paszkiewicz, szef regionu CEE w OVHcloud. Rozmowę poprowadził Tomasz Sańpruch, redaktor naczelny Capital24tv i prezes Fundacji World Business Bridge.

Uczestnicy rozmawiali o tym czy biznes boi się kolejnego kryzysu? Jak się do niego przygotowuje? Czy rozwój technologiczny pomaga czy utrudnia funkcjonowanie biznesu w obecnym świecie? Czy produkty/usługi szyte na miarę, czy wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów jest rozwiązaniem ? Jakie są nastroje na najbliższy rok? Jakie działania Państwo przewidują? Jakie trendy się rozwiną?

Zobacz wideo capital24tv.pl

 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze