loader

Prezydent rozmawiał z premierem Kanady o wsparciu Ukrainy i Ukraińców

W Pałacu Prezydenckim Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Premierem Kanady Justinem Trudeau, który składa wizytę w Polsce.  Wśród tematów rozmów były sposoby wsparcia dla Ukrainy, fundusze na odbudowę kraju oraz sytuacja uchodźców.

Dziękując za spotkanie z Premierem i delegacją Kanady, Prezydent Andrzej podkreślał, że obecność sojuszników ma dzisiaj podwójny charakter – to wyraz jedności euroatlantyckiej i wsparcia sojuszniczego, politycznego, ale to także wyraz naszego wspólnego braterstwa z Ukrainą, z Ukraińcami broniącymi swojej wolności, niepodległości i suwerenności.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze