loader

Lubelski hotel B&B laureatem prestiżowej nagrody

5 grudnia 2022 r. w Warszawie odbyło się XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2022. Podczas wieczornej gali kończącej wydarzenie poznaliśmy zwycięzców corocznego konkursu Profit Hotel Awards 2022. W kategorii „hotel 1-2 gwiazdki” nagrodę odebrała sieć B&B HOTELS.

Nagrody dla najlepszych obiektów hotelowych w 15 kategoriach wręczono już po raz dziesiąty. Laureatów wyłoniło konkursowe jury, w którym zasiedli prelegenci i paneliści XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. W kategorii „hotel 1-2 gwiazdki” zwyciężył otwarty w maju tego roku B&B Lublin Centrum.

– To niezwykła przyjemność otrzymać tak prestiżową nagrodę i to zaledwie pół roku od rynkowego debiutu. To nie tylko wyróżnienie, lecz także potwierdzenie, że jesteśmy miejscem noclegowym, w którym goście mogą liczyć na wysoki poziom obsługi i wynieść moc pozytywnych doświadczeń z pobytu – mówi Patrycja Niedźwiecka, Dyrektor Hotelu B&B Lublin Centrum.

Podróżni mają tu do dyspozycji 130 pokoi, a także przestronne lobby, salę śniadaniową, kameralną salę spotkań oraz podziemny parking.

1 2

O autorze