loader

Konto dla Ciebie Junior już dostępne w Credit Agricole

Bank Credit Agricole poszerzył swoją ofertę o konto dla dzieci poniżej 13. roku życia. Konto dla Ciebie Junior jest bezpłatne, a dzieci mogą korzystać ze zbliżeniowej karty z wybranym wizerunkiem. Jednocześnie rodzice mogą wygodnie monitorować wszystkie transakcje dziecka w swojej aplikacji CA24 Mobile.

Credit Agricole uzupełnia swoją ofertę kont o Konto dla Ciebie Junior. To rachunek, z którego mogą korzystać dzieci poniżej 13. roku życia. Konto jest bezpłatne i można je otworzyć w każdej placówce banku. Do podpisania umowy wystarczy jeden rodzic lub opiekun prawny, który ma w Credit Agricole swoje konto osobiste. Potrzebny będzie również dowód osobisty dziecka, paszport lub legitymacja szkolna, a w przypadku, gdy dziecko nie ma jeszcze żadnego z tych dokumentów – akt urodzenia.

 

– Konto dla dziecka to nie tylko wygoda, ale również doskonała furtka dla rodziców, którzy w przyjazny sposób chcą wprowadzić swoje dziecko w świat finansów. Wizyta z mamą lub tatą w prawdziwym banku, rozmowa z doradcą, sprawdzanie umowy, wybieranie wizerunku karty – to wszystko będzie dla takiego młodego człowieka wielkim przeżyciem. Poczuje się ważny, odpowiedzialny i niemal dorosły. To będzie dla niego najlepsza nauka – zaznacza Paulina Kałuża-Lelakowska, Senior Product Manager odpowiadająca za rozwój kont osobistych w banku Credit Agricole.

 

Każdy młody klient banku może wybrać do konta zbliżeniową kartę z ulubionym obrazkiem (do wyboru jest ponad 70 wzorów kart, w tym specjalnie przygotowane z myślą o najmłodszych klientach), a potem płacić nią w sklepach i w internecie.

 

– Badania, które przeprowadziliśmy przed wprowadzeniem produktu na rynek, pokazały, że dzieci wiedzą, jak działają karty płatnicze, a także gdzie i w jaki sposób można ich używać  Większość uważa, że płacenie kartą zbliżeniową jest proste i wygodne. Znacznie bardziej niż gotówka, którą trzeba liczyć i kontrolować, ile reszty wydał sprzedawca – to sprawia dzieciom kłopot – podkreśla Paulina Kałuża-Lelakowska.

 

Co ważne, rodzice, w swojej aplikacji CA24 Mobile, na bieżąco mogą podglądać wszystkie transakcje dziecka i w razie potrzeby interweniować ustawiając np. odpowiednie limity na karcie.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze