loader

Polska firma zaprezentowała innowacyjny produkt na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Innowacyjność polskich produktów leży w charakterystycznych, wysokich krawędziach, dzięki którym, produkt idealnie sprawdza się przede wszystkim w topowych amerykańskich samochodach, których nie brakuje również na europejskich drogach. Uzyskanie takiego efektu możliwe było wyłącznie dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii skanowania 3D. Co więcej, dywaniki wyprodukowane zostały z tworzywa TPE, czyli specjalnej mieszanki niezawierającej substancji szkodliwych dla zdrowia. Produkcja dywaników odbywa się w duchu „zero waste”, gdzie najmniejszy miligram niewykorzystanego materiału zostaje przetworzony oraz spożytkowany w kolejnych produktach.

Innowacyjne dywaniki samochodowe marki Race Rock

– Produkty Race Rock będą dostępne w Polsce oraz na niemal każdym europejskim rynku. Mając jednak świadomość tego, że nasze najnowsze dywaniki świetnie sprawdzają się w charakterystycznych, dużych autach amerykańskich, produkty niebawem trafią za ocean, gdzie dostępne będą pod nazwą Omac Texas. Jest to możliwe, dzięki dobrej współpracy z firmą Omac. Znając ogromne zamiłowanie do aut oraz przywiązanie do akcesoriów samochodowych wśród Amerykanów, jesteśmy przekonani, że nasz produkt szybko stanie się hitem – wyjaśnia Patrycja Frontczak-Kopeć, Brand Strategy Director firmy FroGum.

Oficjalna premiera akcesoriów na rynku amerykańskim została zaplanowana na listopad tego roku. Odbędzie się w Las Vegas, gdzie firma FroGum obecna będzie podczas targów branżowych APPEX oraz SEMA SHOW.

1 2

O autorze