loader

Polska firma zaprezentowała innowacyjny produkt na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Wystawcy z całego globu i dziesiątki tysięcy odwiedzających – tak można podsumować niedawno zakończone targi motoryzacyjne, Automechanika Frankfurt 2022. To jedne z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dla całej branży techniki motoryzacyjnej. Głośnym, polskim akcentem okazała się premiera zupełnie nowej marki dywaników samochodowych Race Rock, produkowanych przez spółkę FroGum z Grodziska Mazowieckiego.

W wydarzeniu Automechanika Frankfurt 2022 wzięło udział ok. 2800 podmiotów z całego świata, w tym także przedsiębiorstwa z Polski. Dla wielu firm, targi były przede wszystkim idealną okazją do nawiązania kontaktów oraz współprac z kontrahentami przybyłymi ze wszystkich stron świata.

– Mimo, że od czasu pandemii targi nie wróciły jeszcze do swojego pełnego kształtu, to i tak frekwencja była bardzo zadowalająca – przekonuje Patrycja Frontczak-Kopeć, Brand Strategy Director firmy FroGum, polskiego producenta dywaników samochodowych i wkładek do bagażników. – Wydarzenie pokazało nam jak ogromny potencjał drzemie we współpracy z firmami z Ameryki Południowej, Afryki oraz Azji, z którymi odbyliśmy wiele dyskusji w kierunku zupełnie nowych obszarów sprzedażowych czy produkcyjnych. Nie zabrakło także spotkań z naszymi wieloletnimi partnerami, co pozwoliło umocnić więzi i zacieśnić współpracę. Najważniejszym elementem targów była dla nas jednak premiera zupełnie nowej marki produktów – dodaje Patrycja Frontczak-Kopeć.

Polskie, innowacyjne dywaniki samochodowe mają szansę podbić świat

W trakcie targów Automechanika Frankfurt 2022, szerokim echem odbiła się premiera nowego polskiego produktu. Mowa o innowacyjnych dywanikach samochodowych marki Race Rock, za którą odpowiada firma FroGum z Grodziska Mazowieckiego. Co ciekawe, jest to już piąta marka własna należąca do rodzimego producenta, który niebawem otwiera także swój sklep internetowy – FroGum Premium Moto Shop.

1 2

O autorze