loader

Korzystny powrót do szkoły z Credit Agricole

Początek roku szkolnego to dla rodziców czas zwiększonych wydatków. Dlatego Credit Agricole proponuje w tym czasie promocję Konta dla Ciebie GO!, ubezpieczenia Pakiet na Wypadki oraz rabaty dla młodych.

 

W banku Credit Agricole trwa akcja „Korzystny powrót do szkoły”. Osoby, które otworzą Konto dla Ciebie GO! do 31 października, mogą zyskać 50 złotych. Wystarczy, że wykonają min. 3 transakcje w kolejnym miesiącu od otwarcia konta, a bank wypłaci im 10 zł premii. Jeżeli spełnią ten warunek przez 5 kolejnych miesięcy, otrzymają nawet 50 zł premii. A do tego otwierając konto w promocji zyskać mogą także kartę z wizerunkiem za darmo. Do wyboru mamy ponad 70 wizerunków.

– Własne konto uczy nasze pociechy odpowiedzialności za własne finanse. Pozwala nastolatkowi na samodzielną przygodę z bankowaniem, zarządzanie własnym budżetem przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad wydatkami dziecka przez rodziców – przekonuje Marta Kleszczyńska, menadżerka Zespołu Zarządzania Segmentami.

Dodatkowo, Credit Agricole proponuje Pakiet na Wypadki w wariancie Szkolnym. To szeroka ochrona od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Ubezpieczenie chroni dzieci m.in. na wypadek złamań wszystkich kości. Klienci mogą też skorzystać z pakietu świadczeń assistance. To pomoc powypadkowa obejmująca wizytę lekarza, rehabilitację, jak również wsparcie w nauce w razie potrzeby. To wszystko za 10 zł miesięcznie.

Każdy młody posiadacz Konta dla Ciebie GO! może odebrać 7 proc. rabatu do sklepu Komputronik. Wystarczy, że zaloguje się do aplikacji CA24 Mobile, kliknie w Korzyści, następnie Klub Korzyści i przejdzie do sekcji „Moje nagrody”. Rabat obowiązuje na wszystkie telefony, tablety i zegarki marki Samsung z wykluczeniem serii premierowych: Z Flip5, Z Fold5, Tab S9, Watch6. Kody zniżkowe można pobierać do 22 września lub do wyczerpania zapasów.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze