loader

Kierowcy taksówki z aplikacji grozi 8 lat więzienia

Kierowca taksówki na aplikację, 35-latek, odpowie za doprowadzenie pasażerki do innej czynności seksualnej. Po zakończeniu kursu, mężczyzna przesiadł się na tylne siedzenie, gdzie przytrzymywał i całował 24-letnią mieszkańkę Lublina. Szybko został zatrzymany przez policję. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia, kiedy 24-latka zamówiła taksówkę na aplikację, wracając z imprezy. Kierowca podczas całej drogi próbował nawiązać rozmowę z kobietą. Po przyjeździe do celu przesiadł się na tylne siedzenie, gdzie zaczął całować pokrzywdzoną. Na szczęście udało jej się uciec z pojazdu.

Policja otrzymała informację o zdarzeniu w niedzielę i szybko zatrzymała 35-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty doprowadzenia 24-latki do innej czynności seksualnej i został przesłuchany. Decyzją sądu trafił pod dozór Policji, połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu do 8 lat więzienia.

(Źródło: KWP w Krakowie / po)

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze