loader

Breezy wchodzi na rynek Azerbejdżanu

Widok zachodu słońca nad Baku, Wieżami Płomieni w Azerbejdżanie, z napisami „Breezy Reuse Easy” i „Poznaj Breezy w Azerbejdżanie” nakładającym się na zdjęcie.

Limassol, Cypr, 18 czerwca 2024 r. – Breezy, lider na rynku odnawianej elektroniki i podmiot zależny ASBISc Enterprises, wchodzi na rynek Azerbejdżanu. Firma planuje rozbudowę sieci partnerów Trade-In, uruchomienie platformy e-commerce breezy.az oraz otwarcie Breezy Experience Stores w Baku. W 2023 r. Breezy odnowiło 160 000 telefonów, redukując emisję CO2 o 12 640 ton. Dyrektor generalny Breezy, Andrii Kosar, podkreśla, że Azerbejdżan ma duży potencjał rynkowy. Prezes Grupy ASBIS, Serhei Kostevitch, wyraził zadowolenie z ekologicznego podejścia firmy.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze