loader

FREENOW: Miesiąc dumy i zaskakujące wyniki ankiety

Biała taksówka Citroën z logo Free Now i tęczową flagą z wzorem w jodełkę na masce i dachu, zaparkowana na ulicy miejskiej.

Warszawa, 18 czerwca 2024 r. – FREENOW, aplikacja do zamawiania taksówek, ponownie zbadała, ilu Polaków wsiadłoby do taksówki oklejonej w tęczowe barwy. Wyniki są zaskakujące: 34% Polaków deklaruje, że nie skorzystałoby z takiej usługi, co stanowi wzrost o 7 punktów procentowych w porównaniu do ubiegłego roku.

FREENOW angażuje się w Miesiąc Dumy, oferując funkcję „Przekaż datek”, która umożliwia wsparcie Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza poprzez zaokrąglenie opłaty za przejazd do pełnej złotówki.

Kierowca Marcin Wolski, który jeździ tęczową taksówką, dzieli się swoimi doświadczeniami: „Reakcje są mieszane, ale nie zamierzam rezygnować. Ważne jest zmienianie rzeczywistości, aby każdy czuł się swobodnie we własnym kraju.”

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze