loader

Aplikacje mPay oraz Pracuj.pl, zintegrowane z HMS, dostępne w Huawei AppGallery

mPay, aplikacja do płatności mobilnych oraz Pracuj.pl, wiodący polski serwis rekrutacyjny dołączają do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Aplikacje są w pełni zintegrowane z Huawei Mobile Services, dzięki czemu są dostępne również na najnowszych smartfonach Huawei opartych o autorski ekosystem marki. 

Aplikacje można pobrać na modele Huawei Mate 30 Pro, Mate Xs, smartfony z serii P40 oraz najnowsze – Y6p i Y5p, a także tablety Huawei MatePad Pro i MatePad T8. Aplikacje działają również na smartfonach Huawei opartych o Google Mobile Services.

– Pełna integracja tej aplikacji z HMS zapewnia użytkownikom naszych najnowszych smartfonów jeszcze większy wachlarz płatności mobilnych, w tym zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych, uiszczanie opłat za parking i wiele innych. Jesteśmy dumni, że tak ważny gracz płatności mobilnych w Polsce dołączył do AppGallery.– mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu

w Huawei CBG Polska – Dołączenie aplikacji Pracuj.pl do biblioteki AppGallery to kolejny duży krok i ważne wydarzenie dla nas. AppGallery rośnie w siłę i przyciąga aplikacje, które chętnie integrują się z naszym ekosystemem – dodaje .

W sklepie Huawei AppGallery w tej chwili znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład w którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

1 2

O autorze