loader

Zrób zdjęcie smartfonem Huawei i zawalcz o 10 000 dolarów! Rusza Huawei Next-Image Awards 2020

Ruszyła nowa edycja konkursu dla pasjonatów fotografii mobilnej – Huawei Next-Image Awards 2020. Uczestnicy powalczą o atrakcyjne nagrody, w tym trzy nagrody główne po 10 000 dolarów każda, a także o smartfony Huawei P40 Pro i inne innowacyjne produkty marki. Warunkiem udziału jest wykonanie zdjęcia smartfonem Huawei i zgłoszenie swojej pracy do 31 lipca na dedykowanej konkursowi stronie internetowej.

 

Warunkiem udziału jest wykonanie zdjęcia smartfonem Huawei i zgłoszenie swojej pracy do 31 lipca na dedykowanej konkursowi stronie internetowej.

 

Huawei Next-Image Awards to globalny konkurs dla fanów fotografii mobilnej, do którego w ubiegłym roku zgłoszono ponad 520 tysięcy prac z całego świata.

 

Każdy chętny może zgłosić do 30 zdjęć na konkursowej platformie: https://consumer.huawei.com/pl/community/gallery/?forumId=20371. Pod tym adresem można też znaleźć regulamin konkursu.

Ze szczegółami konkursu można także zapoznać się na stronie Społeczności Huawei.

 

– Obecny czas to dobry moment, by twórcy z całego świata wykorzystali swoje umiejętności, uwieczniając i dzieląc się swoimi najbardziej radosnymi, inspirującymi obrazami. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza w obecnym okresie, gdy musimy pozostać rozdzieleni, do wykorzystania pozytywnej siły kreatywności, by być razem – powiedział Andrew Garrihy, który w Huawei CBG odpowiada za globalny wizerunek i rozwój marki.

 

Huawei jest marką nierozerwalnie związaną z fotografią. Najnowszy flagowiec Huawei P40 Pro+ to najlepszy fotograficzny smartfon w historii marki. Zachęcam wszystkich posiadaczy smartfonów Huawei do udziału w konkursie, do szukania magicznych chwil i dzielenia się uwiecznionymi momentami – powiedziała Dorota Haller, dyrektorka ds. marketingu, komunikacji i digitalu Huawei CBG w Polsce.

 

1 2

O autorze