loader

Główny najemca już wkrótce zakotwiczy w Chylonia Business Park

Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w Gdyni pozyskał głównego najemcę. Już tego lata do Chylonia Business Park wprowadzi się Elektronika S.A., jedna z największych w kraju hurtowni urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie oraz klimatyzacji.

 

Prace budowlane nad czterokondygnacyjnym zespołem budynków, składającym się z hali magazynowej wysokiego składowania (około 4500 m2 powierzchni) połączonej z obiektem biurowo-handlowym (około 2800 m2) ruszyły pod koniec 2018 roku. Obecnie kompleks jest stopniowy oddawany do użytkowania. Od lipca tego roku możliwe będzie korzystanie z powierzchni najmu. Jedną z pierwszych firm, która skorzysta z opcji wynajęcia obu części budynku jest Elektronika S.A.

 

Nowy najemca Chylonia Business Park od wielu lat działa na rynku jako bezpośredni importer, przedstawiciel i autoryzowany dystrybutor wiodących producentów chłodnictwa freonowego i glikolowego. Spółka prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, a w jej portfolio znajduje się wiele uznanych marek. Na potrzeby swojej działalności firma wynajęła ponad 2000 m2 powierzchni w hali magazynowej oraz 1000 m2 powierzchni biurowej. Elektronika S.A. wprowadzi się do obiektu już latem, stając się głównym najemcą kompleksu.

 

– Z uwagi na rodzaj prowadzonej przez nas działalności od dawna poszukiwaliśmy nowoczesnej hali wysokiego składowania połączonej z powierzchnią biurową. Chylonia Business Park oferuje niespotykaną w tej okolicy jakość obiektu zgodną z najwyższymi, światowymi standardami logistycznymi. Kluczowa jest również bliskość centrum miasta oraz dogodne połączenie z innymi częściami kraju za pośrednictwem przebiegającej obok drogi krajowej nr 6. Liczymy, że nowy magazyn będzie dla nas impulsem do dalszego, intensywnego rozwoju – przekonują przedstawiciele Elektronika S.A.

1 2

O autorze