loader

FINALE APARTMENTS – ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym otoczeniu

Na osiedlu EKO-PARK w Warszawie, w otulinie parku i Pola Mokotowskiego, powstają trzy kameralne rezydencje mieszkaniowe FINALE APARTMENTS. Projekt realizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej architekturze, gwarantuje nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Inwestycja spółki z grupy  EKO-PARK zostanie oddana do użytkowania pod koniec 2017 roku.

 

Butikowa inwestycja FINALE APARTMENTS to maksymalnie 27 ekskluzywnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 m2. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji lokalu. Mieszkańcy trzeciego piętra znajdą relaks i ukojenie w zielonym ogrodzie na dachu rezydencji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny, sala ćwiczeń i relaksu, a o ich potrzeby zadba opieka concierge.

 

Perła na warszawskiej mapie nieruchomości!

 

Są takie miejsca w Warszawie, gdzie zawsze można spotkać kogoś wyjątkowego, miejsca które gromadzą elitę biznesową, polityczną i artystyczną kraju. Niewątpliwie takim miejscem jest Mokotów. To właśnie tu pod koniec 2017 roku, na osiedlu EKO-PARK, oddana zostanie butikowa inwestycja mieszkaniowa FINALE APARTMENTS. Kameralne rezydencje to wyjątkowe miejsce, zarówno dla biznesmenów, jak i artystów, tych wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, prywatność i spokój, pozostając w bliskości kulturalnych atrakcji stolicy. Miejsce to idealnie nadaje się także dla rodzin z dziećmi – jest bezpieczne, ciche i spokojne.

 

Deweloperzy chętnie sięgają po wyrażenia „unikatowa lokalizacja, bliskość natury”, często jednak na wyrost. Z realizowanych obecnie w Warszawie inwestycji jedynie FINALE APARTMENTS może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych, ulubionego miejsca spotkań i relaksu warszawiaków. Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja FINALE APARTMENTS jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości – mówi Artur Chwist Wiceprezes ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich grupy EKO-PARK.

 

EKO-PARK: piękno i komfort życia w kameralnych lokalizacjach w bliskości natury

 

Prawdziwe piękno inwestycji FINALE APARTMENTS oraz wirtuozerię w projektowaniu komfortu dla mieszkańców gwarantuje firma EKO-PARK, jeden z czołowych deweloperów w stolicy, specjalizujący się w prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych. EKO-PARK to ponad 20 lat doświadczenia w realizacji około 2100 apartamentów, wielokrotnie nagradzanych inwestycji w Warszawie i Krakowie.

1 2

O autorze