loader

Świąteczne życzenia od marszałka Szymona Hołowni

Mężczyzna w ciemnym garniturze i okularach gestykuluje rękami podczas rozmowy w eleganckim pokoju.

W okresie przedświątecznym Marszałek Sejmu RP, Szymon Hołownia, zwrócił się z serdecznymi życzeniami do wszystkich obserwujących działalność polskiego parlamentu za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoim przesłaniu, skierowanym do obywateli korzystających z Facebooka, YouTube’a oraz innych kanałów komunikacji Sejmu, Marszałek Hołownia podkreślił znaczenie spokoju, nadziei i radości, jakie niosą ze sobą nadchodzące Święta Wielkanocne.

„Drodzy Państwo, wszyscy, którzy odwiedzacie media społecznościowe polskiego Sejmu, przychodzę dzisiaj do Was z życzeniami świątecznymi,” rozpoczął Marszałek, dając wyraz osobistemu zaangażowaniu w budowanie pozytywnej relacji z obywatelami.

Hołownia, wyrażając wspólne sentymenty parlamentarzystów, przedstawił trzy kluczowe życzenia na ten świąteczny czas. Przede wszystkim zaakcentował znaczenie bliskości z najbliższymi, odpoczynku i naładowania „akumulatorów” jako fundamentów udanych Świąt Wielkanocnych. „Chciałbym życzyć Wam, żebyście w te święta, które mam nadzieję, spędzicie z tymi, których kochacie, uśmiechnęli się,” mówił, podkreślając wagę rodzinnych chwil.

W kontekście nadchodzącej wiosny i odradzającej się przyrody, Marszałek położył szczególny nacisk na nadzieję jako siłę napędową i przypomnienie o ciągłym odrodzeniu. „Życzę Wam z całego serca, żebyśmy wszyscy uwierzyli, że nadzieja wcale nie jest matką głupich i że wcale nie musi umierać ostatnia,” przekazał, inspirowany przebudzeniem przyrody symbolizującym nowe początki.

Nie zapomniał również o elementach ludowej tradycji, takich jak mokry Poniedziałek Wielkanocny, zwracając uwagę na lekkie i radosne oblicze Świąt. „W Poniedziałek Wielkanocny życzę Wam odrobiny lania wody,” żartował Hołownia, wskazując, że nawet politycy mogą sobie pozwolić na odrobinę wiosennego luzu.

Zakończył życzenia ciepłymi słowami i obietnicą powrotu do aktywności politycznej tuż po świętach, utrzymując otwarty kanał komunikacji z obywatelami. „Dobrych świąt. I do zobaczenia tuż po nich,” zakończył, zostawiając przesłanie otuchy i optymizmu.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze