loader

Para prezydencka złożyła życzenia świąteczne

Warszawa: W wigilię Świąt Bożego Narodzenia, prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, przekazali serdeczne życzenia świąteczne Polakom zarówno w kraju, jak i za granicą. W nagraniu, które zostało opublikowane na oficjalnej stronie prezydenta oraz w mediach społecznościowych, para prezydencka podkreśliła znaczenie zdrowia, spokoju oraz rodzinnych tradycji.

Ciepłe słowa od prezydenta

„Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i spokoju,” mówił prezydent Andrzej Duda. Jego słowa odzwierciedlają uniwersalne wartości i nadzieję, które są szczególnie istotne w tych świątecznych dniach.

Tradycje polskie podkreślone przez Pierwszą Damę

Agata Kornhauser-Duda, małżonka prezydenta, przypomniała o pięknej polskiej tradycji dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. „Pragniemy, by również państwa spotkania z rodziną upłynęły w radosnej atmosferze i harmonii,” dodała, podkreślając znaczenie spędzania czasu z bliskimi w te wyjątkowe dni.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze