loader

Czterdziestoprocentowy wzrost B&B HOTELS w Polsce w 2023 roku

Wdrożenie nowej strategii rozwoju, kolejne B&B HOTELE na mapie Polski, podjęcie dialogu z branżą retail, zaangażowanie w zrównoważony rozwój – 2023  rok  B&B HOTELS w Polsce może zaliczyć do szczególnie udanych.

B&B HOTELS działają w segmencie value for money, a  ich portfolio obejmuje już ponad 730 hoteli w 15 krajach na świecie – przede wszystkim we Francji, w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii. W Polsce z oferty tej sieci możemy obecnie skorzystać odwiedzając takie miasta jak Warszawę, Kraków, Toruń, Wrocław, Łódź, Katowice, Nowy Targ, Rzeszów, Lublin, Poznań, Kielce, Bytom, Piotrków Trybunalski czy Tomaszów Lubelski. Cztery z tych obiektów dołączyły do hotelowej rodziny B&B HOTELS w 2023 roku.

Nowa strategia

B&B HOTELS dąży w długoterminowej perspektywie do osiągnięcia pozycji lidera w Polsce w segmencie value for money. Ambitne plany ekspansyjne względem polskiego rynku wymagały przygotowania  nowej strategii, dostosowanej  do nowych wyzwań. W efekcie tego wiosną 2023 sieć ogłosiła nowy plan rozwoju, który ma przełożyć się na więcej B&B HOTELI w naszym kraju, a także na nowe doświadczenia dla gości – m.in. poprzez wprowadzenie pokojów premium, wzbogacenie sklepików convenience, ulepszenie śniadań czy nowe rozwiązania technologiczne pozwalające przyspieszyć cały cykl podróży i podnieść komfort osób wybierających B&B HOTELE na miejsce noclegu.

4 nowe hotele i 40-procentowy wzrost

Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. W maju sieć świętowała otwarcie B&B HOTEL Kielce Centrum ze 114 pokojami, a w następnych miesiącach pojawiała się w kolejnych lokalizacjach – Bytomiu (lipiec), Piotrkowie Trybunalskim (sierpień) oraz Tomaszowie Lubelskim (wrzesień), rozbudowując swoją ofertę noclegową o kolejnych 201 pokoi. Sieć zwiększyła się do 14  hoteli w Polsce i zamyka 2023 rok oddając do dyspozycji gości blisko 1500 pokoi. Tym samym notuje 40% wzrost w stosunku do 2022 roku.

Wszystkie tegoroczne otwarcia wpisują się w nową strategię ekspansji sieci dla naszego rynku, zakładającą szybki wzrost, ściśle powiązany z długoterminowym najmem nieruchomości.

1 2

O autorze