loader

Spotkanie w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych

Grupa osób w formalnej sali konferencyjnej siedzi przy długim stole z ułożonymi dokumentami, butelkami wody i szklankami. W tle flagi Polski i Unii Europejskiej.

Katowice, 17 czerwca 2024 r. – Minister Przemysłu Marzena Czarnecka spotkała się z przedstawicielami zarządów spółek węglowych oraz związków zawodowych na konsultacjach dotyczących nowego rozporządzenia w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Celem było zapoznanie się z opiniami branży na temat proponowanych zmian, które mają wpływ na bezpieczeństwo energetyczne kraju i dostawy węgla dla gospodarstw domowych.

„Poznanie opinii zainteresowanych stron jest kluczowe,” podkreśliła minister Czarnecka.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze