loader

Rok filmów za darmo w Cinema City w specjalnej ofercie Credit Agricole

Credit Agricole rusza ze specjalną ofertą „Cinema City – rok filmów za darmo”. W ramach promocji klienci mogą zyskać nielimitowany i darmowy dostęp do seansów filmowych przez rok w sieci kin Cinema City. Dla każdego klienta, który założy Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, bank pokryje koszt rocznej subskrypcji karty Cinema City Unlimited. 

 

Odpowiadamy na potrzeby kinomaniaków, którzy dzięki naszej ofercie będą mogli bez ograniczeń korzystać z szerokiej oferty filmowej. Dzięki współpracy z Cinema City, specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowe wizerunki kart płatniczych, które bez dodatkowej opłaty będziemy wydawać uczestnikom promocji. Planujemy też eventy w kinach, podczas których umożliwimy klientom otwarcie konta i skorzystanie z promocji – mówi Aldona Pojda-Niedźwiedź, manager zespołu partnerstw strategicznych.

 

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Posiadacze karty mają do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Mogą również korzystać z 10 proc. rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą.

 

– Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie przez Credit Agricole nośników reklamowych dostępnych w kinach Cinema City wpłynie na zwiększenie świadomości oferty wśród miłośników kina – mówi Bianka Pawlewska, Vice President of Cinema Advertising z New Age Media, firmy odpowiedzialnej za projekt i przygotowanie kampanii na zlecenie Credit Agricole w kinach Cinema City.

 

Żeby skorzystać z oferty należy otworzyć konto w jednym z dwóch pakietów: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, z kartą VISA Cinema i być zarejestrowanym uczestnikiem programu Cinema City Unlimited. Następnie wystarczy płacić kartą VISA Cinema City za subskrypcję Cinema City Unlimited w ramach Miesięcznego Planu Płatności oraz wykonać tą kartą minimum 10 transakcji w miesiącu za zakupy w internecie, mobilnie lub BLIKIEM. Każdego miesiąca można otrzymać zwrot za subskrypcję nawet do 50 zł i to aż przez 12 miesięcy – łącznie 600 zł. Promocja skierowana jest do osób, które nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r. Promocja trwa do 28 lutego 2023 r. 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze