loader

Beata Drzazga: Perła Polskiej Gospodarki

Beata Drzazga, doceniana, nagradzana założycielka i prezes BetaMed SA, ale także doradca biznesowy i życiowy, przedsiębiorca, dziekan Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej. Mówi o sobie, że jest „pozytywnie zbuntowana”.

 

Kobieta o wielu talentach, ogromnym apetycie na życie, energiczna i nie boi się wyzwań. Zwróciła uwagę, że ważne jest by podejmować działanie i nie spoczywać na laurach. Jej zaangażowanie, wytrwałość, ambicję i nieszablonowość doceniał redakcja Gazety Finansowej umieszczając ją na wyjątkowej liście 25 najbardziej przedsiębiorczych kobiet „Perły Polskiej Gospodarki”.

 

W rozmowie z Capital24.tv podkreśliła „Biznes nie ma płci”, liczy się to jakie mamy cechy, charyzmę i co wnosi do biznesu. Opowiada o swojej determinacji i chęci wprowadzenia zmian.

 

Pierwsza firma BetaMed SA, jaką stworzyła odniosła sukces i jest już obecna w Polsce ponad 20 lat. Beata Drzazga nie bała się podejmować ryzyko, zainwestowała w rozwój i ulepszała z każdym rokiem coraz bardziej stawiała na rozwój firmy.

 

Pełna optymizmu szczerze mówi, że nigdy nie jest idealnie prowadząc firmę i trzeba się mierzyć z przeszkodami i zmianami, a głównie w  75 proc. rozwiązujesz problemy, ale warte jest to tych 25 proc. satysfakcji i zadowolenia.

 

Zobacz wideo Capital24.tv

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze