loader

Zadbaj o warunki do efektywnego odpoczynku i ładuj życiowe baterie do pełna

Naturalne jony w akcji

Jak to możliwe? Farba Baumit IonitColor oddziaływując na cząsteczki wody zawarte w powietrzu wytwarza naturalne jony ujemne. Ich najwyższe stężenia występują w przyrodzie, a w zamkniętych pomieszczeniach są one zazwyczaj bardzo niskie. Tymczasem jony te posiadają moc oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń. To właśnie one sprawiają, że nasz organizm najlepiej regeneruje się w czasie górskich wędrówek, spacerów brzegiem morza czy leśnych eskapad, a powietrze w tych miejscach jest wyjątkowo świeże i zdrowe. Dzięki produktom z serii Baumit Ionit podobne warunki możemy stworzyć sobie w domowym zaciszu.

Oczyszczacz i regulator wilgotności powietrza w postaci funkcjonalnej powłoki ściennej nie generuje hałasu jak zazwyczaj urządzenia elektryczne, nie wymaga podłączenia do prądu, a przy tym pracuje nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, dlatego odprężenie i zdolność koncentracji przychodzą naturalnie. Co ważne, działanie farby IonitColor jest niezmienne w czasie – skuteczność jonizacji jest zawsze taka sama.

Warto również wspomnieć, że farba Baumit IonitColor występuje w specjalnie wyselekcjonowanej palecie 66 stonowanych kolorów, które sprzyjają koncentracji i wyciszeniu. Dodatkowo pozwalają odpocząć naszym oczom, co oznacza, że na kilku różnych poziomach dba ona o dobre samopoczucie, w tym efektywny odpoczynek mieszkańców.

Nic nie zastąpi nam spacerów na świeżym powietrzu, w bezpośredniej bliskości przyrody, jednak wybierając odpowiednie materiały do wykończenia ścian możemy w mieszkaniu stworzyć podobny klimat i każdego dnia, bez wychodzenia z domu, skutecznie regenerować swój organizm.

1 2

O autorze