loader

Doświadczenia Comarch we wdrażaniu usług dla sektora telekomunikacyjnego

Comarch, lider na polskim rynku rozwiązań dla telekomunikacji, wychodząc naprzeciw potrzebom polskich operatorów telekomunikacyjnych, zorganizował warsztaty produktowe w Warszawie. Gościem specjalnym był Bernd Kreiling, reprezentujący dużego operatora niemieckiego – E-Plus GmbH.

 

Warsztaty Comarch OSS to impreza dotycząca problematyki zarządzania siecią i usługami u operatorów komórkowych, stacjonarnych czy dostawców usług takich jak; Internet czy telewizja kablowa. Impreza ta organizowana jest w ramach cyklu warsztatów produktowych Comarch, które odbyły się dotychczas w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Grecji, Francji oraz Szwecji.

Podczas prezentacji prowadzonych przez ekspertów Comarch z zakresu OSS zostaną zademonstrowane innowacyjne rozwiązania często spotykanych problemów związanych z zarządzaniem zasobami sieciowymi i usługami. Warsztaty były też okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat planowania sieci, service assurance oraz SQM. Podczas imprezy zaprezentowane zostały najciekawsze projekty Comarch u międzynarodowych operatorów. Będzie okazja dowiedzieć się, jak działają w praktyce produkty Comarch OSS Suite, które zdobyły uznanie na rynku polskim – między innymi wyrażone tytułem Produktu Roku i nagrodą Złotej Anteny w roku 2009 i 2010.

 

Komentują Piotr Machnik i Jakub Zaluski-Kapusta z Comarch.

 

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze