loader

Atrakcyjna oferta serwisowa w kampanii Huawei Together 2020

W ramach kampanii Huawei Together 20202, użytkownicy produktów marki będą mogli do końca sierpnia skorzystać z atrakcyjnej oferty serwisowej. Oferta przewiduje opłatę 25 zł za montaż folii ochronnej na ekran lub tylną obudowę smartfona, a także możliwość wymiany ekranu i płyty głównej wybranych smartfonów i tabletów z nawet 40-procentową zniżką.

Kampania Huawei Together 2020 startuje 1 sierpnia i promuje ekosystem produktów i usług Huawei. Prezentowane będą w niej flagowe urządzenia z różnych kategorii produktowych oraz możliwości, jakie daje połączenie ich za pomocą autorskiego rozwiązania Huawei Share. Prowadzona będzie w telewizji i kanałach digital, a poza działaniami wizerunkowymi i edukacyjnymi, konsumenci otrzymają możliwość zakupu wybranych produktów premium w atrakcyjnych zestawach i cenach.

Zadbaj o swój smartfon Huawei dzięki specjalnej folii ochronnej
Od 1 sierpnia do końca miesiąca, użytkownicy urządzeń Huawei będą mogli skorzystać z usługi montażu folii ochronnej na ekran lub specjalnej folii na tylną obudowę smartfona Huawei, płacąc za nią 25 zł (koszt każdej z opcji – cena zawiera koszt materiału ochronnego). Dostępność oraz wzory folii ochronnych na wyświetlacz oraz tylną obudowę są uzależnione od stanów magazynowych lokalnych salonów serwisowych i mogą się między sobą różnić.

Co więcej, w każdy piątek – od 31 lipca do 31 sierpnia – osoby korzystające z usługi mogą liczyć na upominek (do wyczerpania zapasów). Rodzaj upominków może się różnić w zależności od lokalnego salonu serwisowego. Każdy klient może otrzymać tylko jeden upominek przez cały czas trwania oferty.

Lista dni, w których klient może otrzymać upominek w salonach serwisowych Huawei:
– 31.07.2020
– 07.08.2020
– 14.08.2020
– 21.08.2020
– 28.08.2020

Do 40 procent rabatu na wymianę ekranu i płyty głównej
Także do 31 sierpnia, można będzie wymienić ekran i płytę główną wybranego smartfona lub tabletu Huawei ze zniżką. Wysokość rabatu jest zależna od modelu i od decyzji serwisu dotyczącej konkretnego urządzenia, ale może sięgnąć nawet 40 procent.

1 2

O autorze