loader

Wielka promocja kart kredytowych w Credit Agricole

Opis: Kobieta trzymająca srebrną kartę kredytową Credit Agricole.
Kobieta trzymająca kartę kredytową z napisem „Wielka promocja”, promująca karty kredytowe Credit Agricole.

Trwa promocja kart kredytowych w Credit Agricole. Klienci, którzy kupią kartę kredytową Silver lub Gold będą zwolnieni z opłaty za kartę przez trzy lata. Dodatkowo osoby, które wybiorą kartę Mastercard mogą otrzymać bon podarunkowy o wartości 200 zł do perfumerii Douglas.

W Credit Agricole klienci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty i aż przez trzy lata nie płacić za kartę kredytową. Wystarczy, że są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE lub Konta dla Ciebie VIP i kupią kartę Mastercard/Visa Silver z limitem min. 4000 zł bądź min. 5000 zł z Mastercard/Visa Gold. Karta Silver zwalnia klienta z opłaty miesięcznej przez 36 miesięcy. W przypadku karty Gold w pierwszym roku klient nie płaci za jej wydanie, a w następnych 24 miesiącach jest zwolniony z opłaty rocznej. Z promocji można skorzystać do 31 sierpnia 2022. 

Dodatkowo osoby, które wybiorą kartę Mastercard i wykonają w ciągu 30 dni trzy transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę, otrzymają bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Douglas i na douglas.pl. Bony nie mają daty ważności. Akcja potrwa do 31 lipca 2022.

Obie promocje skierowane są do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole. Każdą kartę Silver i Gold bank wysyła priorytetowo i skraca czas dostawy.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze