loader

Szczyt bukaresztańskiej dziewiątki w Rydze: Kluczowe priorytety bezpieczeństwa

Trzej mężczyźni stoją na podium w formalnym otoczeniu, każdy z mikrofonem i szklanką wody. Jeden mężczyzna gestykuluje podczas mówienia, a drugi poprawia słuchawkę. Flagi i mikrofony są widoczne.

Ryga, 11 czerwca 2024 r. – Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w spotkaniu przywódców Bukaresztańskiej Dziewiątki (B9) w Rydze, gdzie omówiono bezpieczeństwo w regionie, przygotowania do szczytu NATO oraz zwiększenie wydatków na obronność do 3% PKB. Spotkanie podkreśliło wsparcie dla Ukrainy w dążeniach do UE i NATO oraz potrzebę redefinicji relacji NATO z Rosją.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze