loader

Polska wyciąga wnioski z kryzysu greckiego

Stabilizacja gospodarki Unii Europejskiej w obliczu kryzysów takich jak grecki oraz perspektywa finansowa UE na lata 2014-2020 – to główne tematy spotkania komisarza Janusza Lewandowskiego z premierem RP Donaldem Tuskiem.

– Polska dostarcza dowodów odpowiedzialnego rządzenia – mówił Janusz Lewandowski. W spotkaniu w Kancelarii Premiera uczestniczyli także minister finansów Jacek Rostowski i wiceminister spraw zagranicznych Mikołaj Dowgielewicz.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze