loader

Odbierz do 555 zł premii za abonament Canal+ od Credit Agricole

Wszyscy abonenci Canal+, którzy otworzą rachunek osobisty w Credit Agricole, mogą dostać od banku aż do 555 zł premii zwrotu za abonament. A dla nowych klientów Canal+, nawet rok oglądania za darmo. Promocje trwają do końca sierpnia.

Credit Agricole kontynuuje ofertę dla nowych klientów banku i abonentów Canal+. Za otwarcie konta klienci mogą liczyć na zwrot kosztów abonamentu do 55 zł miesięcznie, w ramach promocji Włącz korzyści z CANAL+ i obniż swój abonament”. Premię można otrzymywać nawet przez 24 miesiące albo do osiągnięcia limitu 555 zł.

Nowi klienci, którzy jeszcze nie korzystają z serwisu Canal+, dostaną nawet rok darmowego dostępu do nowoczesnych usług Canal+ online w wersji prepaid. Wystarczy dodać kartę Credit Agricole do płatności prepaid w serwisie, z której pobierane będą płatności za usługi. Szczegóły i regulamin oferty znajdziesz na „Włącz korzyści z Canal+ i oglądaj za darmo”.

Dodatkowo, aby otrzymać premie, w każdym miesiącu klient musi zrealizować przynajmniej sześć transakcji kartą, w tym płatności mobilne. Promocje obowiązują do 31 sierpnia 2022 r. Oprócz niższych rachunków za abonament i rok darmowego oglądania, podczas otwierania konta, można wybrać kartę z logo Canal+ bez żadnych opłat.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze