loader

LOT podpisał umowę z Ministerstwem Turystyki Grecji

Polskie Linie Lotnicze LOT i Ministerstwo Turystyki Grecji podpisały właśnie umowę, której celem jest promocja Grecji w Polsce. Hellada to nie tylko słońce, morze czy znakomite jedzenie, lecz również miejsce, gdzie można spędzić bezpieczne wakacje. LOT będzie obsługiwał tego lata 14 greckich portów lotniczych.

W ramach współpracy między LOT-em a Ministerstwem Turystyki Grecji, polski przewoźnik zobowiązał się do promowania tego kraju w polskich regionach.

„Serdecznie zapraszam na wakacje w Grecji, nasza oferta w tym roku jest wyjątkowa. W zeszłym roku przewieźliśmy 120 tysięcy pasażerów na trasach między Polską a Grecją, a w tym roku przekazujemy do sprzedaży 240 tysięcy foteli. Jest z czego wybierać” – mówił w trakcie uroczystości podpisania umowy Rafał Milczarski, prezes zarządu PLL LOT.

#LOTnaWakacje w tym roku poleci na Kos, Zakynthos, Rodos, Santorini, Mykonos, Kefalonię, Korfu, Samos oraz do Salonik, Kalamaty, Heraklionu, Chanii, Aten i Prevezy. Oprócz Warszawy, w te atrakcyjne miejsca można się będzie dostać także z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. Pierwsze rejsy wystartują już 23 maja i dostępne będą aż do początku października 2021 roku.

„Grecja jest już otwarta, czeka na turystów z otwartymi ramionami. To najbezpieczniejsza destynacja na świecie. WTTC – World Travel and Tourism Council (Światowej Rady Podróży i Turystyki) uznała, że Grecja najlepiej na świecie zareagowała na kryzys. Czekamy na przybycie naszych przyjaciół z Polski, bowiem Grecja jest wszystkim czego pragniecie latem 2021” – powiedział w trakcie wydarzenia Haris Theoharis, minister turystyki Grecji.

Warto nadmienić, że cała oferta polskiego przewoźnika na tegoroczne wakacje jest bardzo atrakcyjna. Sezon wakacyjny jeszcze się nie rozpoczął, a LOT już zaprezentował blisko 70 tras do ulubionych zagranicznych kurortów i miejsc wypoczynku Polaków.

1 2

O autorze