loader

DNI OTWARTE W GRAZIOSO APARTAMENTY NA OSIEDLU EKO-PARK NA MOKOTOWIE

Warszawa, 20 marca 2015 roku

Informacja prasowa

 

WIOSENNE DNI OTWARTE W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI GRAZIOSO APARTAMENTY

NA OSIEDLU EKO-PARK NA MOKOTOWIE

SPECJALNA OFERTA CENOWA NA 3-4 POKOJOWE MIESZKANIA RODZINNE

 

W najbliższy weekend 21-22 marca br. warszawski deweloper Grazioso Apartamenty, firma z Grupy Eko-Park S.A., zaprasza Klientów na Wiosenne Dni Otwarte w prestiżowej inwestycji Grazioso Apartamenty. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły skorzystać z limitowanej oferty cenowej na wybrane apartamenty rodzinne. W ofercie dostępne są również ostatnie apartamenty dla singli. 

 

Grazioso Apartamenty to ostatnie wolne mieszkania na prestiżowym Osiedlu Eko-Park zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. Klienci Dni Otwartych będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na wybrane apartamenty.  

 

21-22 MARCA – DNI OTWARTE W INWESTYCJI GRAZIOSO APARTAMENTY

W weekend 21-22 marca br. Biuro Sprzedaży, które zostanie przeniesione na Dni Otwarte do  inwestycji Grazioso Apartamenty przy ulicy Chodkiewicza 5, będzie czynne w godzinach od 10.00 do 15.00. Podczas Dni Otwartych odwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą dewelopera, obejrzeć wnętrza zrealizowanego projektu oraz wybranych przez siebie apartamentów bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Inwestycja została oddana do użytku w styczniu 2013 roku.

 

WIOSENNA OFERTA CENOWA NA WYBRANE 3-4 POKOJOWE MIESZKANIA

Deweloper Grazioso Apartamenty przygotował wiosenną ofertę na wybrane 3-4 pokojowe mieszkania. Dodatkowo wykonano nowe aranżacje w wybranych apartamentach, tak aby spełniały oczekiwania wszystkich członków rodziny –  do ich dyspozycji oddano salon oraz 3 komfortowe sypialnie. Lokale, w zależności od piętra, posiadają zarówno taras, balkon,  jak i ogródek.

Osiedle Eko-Park na warszawskim Mokotowie to szczególne miejsce. Osoby, które jako single zdecydowały się tu zamieszkać kilka lat temu, nie odnajdują później takiego komfortu w żadnym innym miejscu w Warszawie, dlatego zostają z Nami i kupują większe apartamenty już dla całej rodziny.  Specjalnie dla nich, ale również dla innych rodzin oczekujących najwyższego standardu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – mówi Barbara Klassek, Dyrektor ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich Grupy Eko-Park.

 

GOTOWE MIESZKANIA NA PRESTIŻOWYM OSIEDLU EKO-PARK PRZY POLU MOKOTOWSKIM

W ofercie Grupy Eko-Park S.A.  dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Mieszkania na ostatnim piętrze posiadają duże tarasy i ogrody. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, które podkreślają związek inwestycji z otaczającą ją przyrodą.

Dodatkowym atutem naszych apartamentów jest ich lokalizacja w sąsiedztwie zieleni, co ma znaczenie zarówno dla rodziców i ich pociech, jak i dla aktywnych singli. Dni Otwarte, zwłaszcza

w pierwszy dzień wiosny, to najlepsza okazja dla Klientów, by wyjść na spacer i zapoznać się z naszą aktualną ofertą – mówi Barbara Klassek, Dyrektor ds. Marketingu oraz Sprzedaży Eko-Park.

1 2

O autorze