loader

Credit Agricole w czołówce banków z największym przyrostem kont

Portal Bankier.pl sprawdził, w których bankach przybyło najwięcej rachunków osobistych w pierwszym półroczu 2023 roku. Bank Credit Agricole zajmuje w tym zestawieniu trzecie miejsce z przyrostem 96 tys. kont. Lepszy wynik uzyskały jedynie: PKO BP i Pekao SA.

 

Credit Agricole jest natomiast bezwzględnym liderem pod względem liczby przyrostu rachunków przenoszonych między bankami. W pierwszej połowie roku aż 75 proc. wniosków o przeniesienie dotyczyło chęci zmiany właśnie na Credit Agricole.

 

Przypomnijmy, że aby przenieść konto, wystarczy złożyć wniosek w dowolnej placówce banku Credit Agricole. Wniosek można też znaleźć i złozyć w serwisie CA24 eBank.

 

– Przeprowadzamy za klienta wszystkie czynności, w tym: wypowiedzenie umowy w dotychczasowym banku, transfer wszystkich płatności, poinformowanie zakładu pracy, ZUS czy urzędu skarbowego. Wszystko trwa najwyżej kilka dni – zachęca Anita Krupa, Segment Manager.

 

Wszystkim chętnym, którzy chcą przenieść konto do Credit Agricole, bank aktualnie proponuje premię w wysokości do 400 zł (promocja trwa do 31 października).

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze