loader

Beata Drzazga: Przedsiębiorca z pasją do sztuki

W sierpniu, w malowniczej wsi Domanice, w zabytkowym zamku, odbył się Festiwal Sztuk Zjednoczonych – innowacyjne wydarzenie kulturalne, które stało się miejscem spotkań artystów z różnych dziedzin sztuki oraz przedsiębiorców. Za jedną z głównych sił napędowych tego festiwalu stała Beata Drzazga, założycielka BetaMed SA, która objęła rolę mecenasa.

 

„Zdecydowałam się wesprzeć ten projekt, ponieważ uważam, że sztuka i biznes mogą się wzajemnie inspirować i tworzyć wartość dla społeczeństwa. Moja rola jako mecenasa była bardzo szeroka i zróżnicowana. Nie tylko zapewniłam wsparcie finansowe, ale przede wszystkim merytoryczne dla artystów,” mówi Drzazga. W trakcie festiwalu Beata Drzazga wzięła aktywny udział, dając prelekcje na temat przedsiębiorczości w sztuce, uczestnicząc w dyskusjach i warsztatach.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze