loader

Ambasador Innowacji dla Docusoft

Łukasz Rumowski (Grupa Arcus) o nagrodzie Ambasadora Innowacji dla Docusoft sp. z o.o. za wdrożenie ReadIT OCR w śląskich Sanepidach.

Instytut Biznesu od trzech lat przyznaje nagrody Ambasadorów w różnych kategoriach. Firmy są oceniane na podstawie analizy ich działalności, aktywności, otwartości na zmiany.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze