loader

Fortinet zwycięzcą przyznawanej przez Microsoft nagrody partnera roku 2020

Wyróżnienie podkreśla zaangażowanie Fortinetu w tworzenie rozwiązań umożliwiających łatwe i bezpieczne wdrażanie systemów ochronnych dla aplikacji SaaS, wirtualnych maszyn i kontenerów pracujących w środowisku Microsoft Azure

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych otrzymał przyznawaną przez Microsoft nagrodę partnera roku 2020 za sprzedaż rozwiązań komercyjnych poprzez platformę tego producenta (Commercial Marketplace Partner of the Year 2020). Fortinet został uhonorowany wśród najlepszych partnerów firmy Microsoft z całego świata za wykazanie się doskonałością w kwestii innowacyjności oraz wdrażania rozwiązań u klientów korzystających z technologii Microsoft.

Dla wielu przedsiębiorstw problemem jest ograniczony dostęp do rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w chmurze oraz specjalistycznej wiedzy dotyczącej tej tematyki. Dlatego coraz częściej wybierają świadczone w chmurze usługi ochronne (Security-as-a-Service, SECaaS) i rozliczają się za nie w modelu „pay-as-you-go”. Fortinet zaspokaja potrzeby tego typu klientów oferując szeroki zestaw rozwiązań zabezpieczających, które zostały zaprojektowane z myślą o środowisku Microsoft Azure i są ściśle z nim zintegrowane. Wśród produktów dostępnych na platformie Azure Marketplace znajduje się m.in. zapora sieciowa nowej generacji FortiGate oraz usługa FortiWeb Cloud as a Service.

1 2

O autorze