loader

Zdrowie i kondycja pod kontrolą – jak dbać o siebie z Huawei Watch GT 2e

O zdrowie i kondycję fizyczną można dbać również bez wychodzenia z domu. Huawei Watch GT 2e, nowy smartwatch w portfolio marki, obsługuje aż sto trybów sportowych, również ćwiczeń w domu takich jak stepper, trening wolny czy taniec.

Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, do dwóch tygodni, co pozwala uniknąć niespodziewanego rozładowania się zegarka w czasie treningu.

 

Przede wszystkim, wygoda użytkowania

Huawei Watch GT 2e świetnie wpasuje się w każdą sportową stylizację – nawet jeśli to tylko ćwiczenia w domu. Pasek wykonywany z fluoroelasteru jest wytrzymały i odporny na działanie wysokich temperatur, kontakt z chemikaliami czy solą. Pasek ma porowatą konstrukcję, która zapewnia wygodne noszenie i pozwala skórze oddychać. Smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39” i o średnicy 46 mm. Ekran zegarka jest podświetlany i automatycznie dostosowuje się do zewnętrznych warunków, dzięki czemu dane są bardzo dobrze widoczne na tarczy.

 

Po połączeniu zegarka z aplikacją Huawei Zdrowie, tarcze zegarka można dowolnie zmieniać. Do wyboru jest 200 wzorów – istnieje również możliwość ustawienia własnego zdjęcia, które w łatwy sposób można wybrać ze swojej galerii.

 

Podczas ćwiczeń nie trzeba mieć przy sobie smartfona – inteligentny zegarek pozwala na przechowywanie do 500 utworów muzycznych. Wystarczy połączyć z nim słuchawki, na przykład bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3 i można cieszyć się treningiem z muzyką, bez trzymania w ręku telefonu.

 

1 2

O autorze