loader

Pełnych nadziei i radości Świąt Wielkanocnych

Drodzy Przyjaciele,

W te Święta Wielkanocne, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia pokoju, miłości i nadziei. Niech słowa z Ewangelii według św. Jana (14,27) będą dla nas przewodnikiem: „Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak świat daje, ja wam daję”.

Mimo trudnych czasów, jakie ostatnio nas spotkały – wojny w Ukrainie, galopującej inflacji oraz pandemii COVID-19 – pragnę życzyć Wam, aby na te Święta Zmartwychwstania Pańskiego zagościła w Waszych sercach radosna nadzieja. Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie ukojenie dla cierpiących, wsparcie dla zagubionych i siłę dla nas wszystkich, abyśmy mogli wspólnie przezwyciężyć te trudne wyzwania.

Niech ten czas Wielkanocnego cudu przypomni nam o miłości Boga i Jego nieustannej obecności w naszym życiu. Wspólnie modlmy się o pokój na świecie, zwłaszcza dla ludzi dotkniętych konfliktem zbrojnym, oraz o stabilizację ekonomiczną i zdrowotną w naszym kraju.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze